Ako oživiť atmosféru v podniku využitím originálneho osvetlenia

Ako oživiť atmosféru v podniku využitím originálneho osvetlenia

Pre veľkomestá je v súčasnosti typická široká zastúpenosť nových a stále pribúdajúcich podnikov, čím zároveň vzniká väčšia konkurencia, ktorá majiteľov núti zostať aktívnymi a dbať aj na tie najmenšie detaily do podoby, aby boli originálne a atraktívne pre potenciálnych ako aj stálych návštevníkov. Najčastejšie vravíme o gastronomickom či barovom odvetví.

led pásek

Tomuto tvrdeniu dáva za pravdu fakt, že pokiaľ tieto prevádzky navštívime, väčšinou nás v každej z nich privíta odlišná a veľmi originálna atmosféra či isté body, ktoré sú nám sympatické práve v konkrétnom podniku. Svoju úlohu môže zohrávať aj osvetlenie, ale samozrejme v prípade, ak je skutočne niečím výnimočné a príťažlivé https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m.

Takýto charakteristikou dekoračný typ osvetlenia je skutočne zaujímavý, dodá prostrediu požadovaný efekt, no zároveň je veľmi estetické a v neposlednom rade úsporné k pravidelnému používaniu. Disponuje totiž diódami led, ktoré pri svojej prevádzke spotrebujú údajne až o 90 % menej elektrickej energie, než napríklad klasické žiarovky. Viditeľnou stránkou je ale predovšetkým potenciál vytvoriť príťažlivú a originálnu atmosféru pre hostí, ale takisto pre personál.

dekorační led pásek

  • Ideálnou ukážkou je podsvietenie barového pultu v nočných kluboch.

Možnosti osvetlenia ale s týmito pásikmi nekončia, ponúkajú širšie spektrum, pričom u každého z nich je zaručená výnimočnosť a fakt, že táto relatívne moderná forma osvetlenia je stvorená byť čo najsympatickejšia pre ľudské oko. Väčšinou ide o spojenie červenej, zelenej a modrej farby žiarenia, z ktorého vzniká kvalitné biele svetlo, ale zaujímavým a skôr dekoračným je stále obľúbenejší variant RGB (red, green, blue), aký ponúka tieto tri farby oddelene spolu s možnosťou pohrať sa s efektami. V prípade pásikov led ale samozrejme poznáme aj iné nápadité farebné varianty.