Mali sme plán

Dohodli sme sa s priateľom, že si nájdem niejaky iný moj byt, rozvediem sa s manželom (to bolo v pláne už dlho) a začneme spolu oficiálne tvoriť pár (to sme si priali). Povedal mi, že by chcel žiť so mnou, že už ho nebaví neustále striedanie žien (robil to v podstate doteraz), že som žena presne podľa jeho predstáv, že ma má veľmi rád a záleží mu na mne. Lenže ….. Aj napriek tomu neustále trávia čas na zoznamkách. Ozve sa len večer, niekedy ani to nie, vidíme sa raz za cca 14 dní (bývame od seba 5 km) a to ešte iba vtedy, keď si on spomenie a má práve náladu. Takže voľný čas ako trávia nemám vôbec potuchy, aj keď ja si samozrejme predstavujem, že rovnako liata za inými.

s

Nevypisujem mu ani ho nenaháňam, viem, že tým by som to akurát úplne pokazila. Ale neviem, či je toto správanie človeka, ktorý by sa už rád usadil. Prečo teda tie zoznamky, prečo sa neozyva, napriek tomu, že je neustále na mobile, takže minútu na jednu správu určenú ma by si celkom iste našiel. Nezapiera, že sa „vykecava“ s tými zo zoznamky ako ide život a podobne., ale ja mu nestojím ani za dobré ráno. Som naivný a očakávam niečo, čo nikdy nenastane alebo mám málo pochopenia, sama neviem, Neviem ani, či má takýto vzťah šancu, či má budúcnosť. Hovorila som mu veľakrát, že ma to trápi, vždy to nejako okecá a aj tak v tom pokračuje.

s

A mňa to ďalej zožiera. A žiť takto stále dookola, to už ma nebaví. Možno, že by som si našla niekoho, kto si ma bude vážiť a bude ma mať naozaj rád a nebude na nejakých zoznamkách, ale problém je ten, že ho mám skutočne rada, záleží mi na ňom a bohužiaľ som tak zamilovaná, že som zrejme slepá . Poslednou dobou sa bohužiaľ fakt cítim ako piate kolo pri vozidle, občas si pobráčim, lenže to mi aj tak pomôže len na chvíľu a potom je to znova tam, kde to bolo a ja už fakt neviem, ako mám toto riešiť.