V čom sú vône do prania od značky Essentia výnimočné?

Vôňa patrí k dôležitým aspektom nášho života. Dokáže nás povzbudiť, upokojiť, naladiť, uvoľniť, ale aj podráždiť.Má teda určite vplyv na aktuálne prežívanie človeka, náladu a dokonca aj na mentálny stav. Preto sú príjemné vône často prostredníkom, ktorým sa obklopujeme, a to v rôznych formách. Parfum je jedným z nich. Mnoho z nás ho používa pre svoj komfort a ulahodí tým aj okoliu. Práve talianska značka Essentia Nature sa rozhodla sprostredkovať svojim zákazníkom krásne vône na pranie, z ktorých si doslova budú môcť vyberať podľa nálady. 18 elegantných nadčasových vôní na pranie zahŕňa rôzne vonné kompozície, vytvorené z prírodných esenciálnych olejov. Rozhodne si každý vyberie a pranie tak nadobudne úplne iný voňavý rozmer. Veď olejové parfémy do prania si obľúbi každý. Vôňa je stavaná na čisto prírodných esenciálnych olejoch a nepoužíva žiadne syntetické parfémy.

mini sada

Kvalitná a dlhotrvajúca vôňa do prania

Essentia vôňa do práčky predstavuje alternatívu k aviváži. Je preferovaná pre svoje kvalitné vonné kompozície a dlhotrvajúcu vôňu. Veľká variabilita vôní sa dá testovať a skúšať prostredníctvom malých balení, v ktorých si parfémy na pranie môžete kúpiť. Ľahšie sa tak vo vôňach zorientujete, budete ich môcť všetky vyskúšať a vybrať si pre budúce pranie tie, čo vám sadli najviac. Je veľmi inšpirujúce vyberať si z rôznych vôní a používať ich do prania. Môžete si dokonca vyskúšať aktivitu: Vonia celá rodina. Bielizeň bude nielen nádherne voňavá, no vôňa na nej vydrží dlho. Okrem toho sú parfémy na pranie vhodné aj na citlivú pokožku, o čom svedčí certifikát. Tešíte sa na pranie s vôňami aj vy?

parfém praní

Udržateľná a zodpovedná značka

Veľa sme už o parfémoch do prania spomenuli, no za zmienku iste stojí aj eko prístup značky Essentia Nature. Značka totiž sleduje trendy a vo svojom výrobnom procese prijala sériu ekologických opatrení. Používa suroviny prírodného pôvodu, ktoré majú vysokú mieru biologickej odbúrateľnosti. Obaly produktov sú navyše tiež ekologické.