Zabezpečte sa dostatkom antigénových testov

Ak sa trápite otázkou, či máte alebo nemáte koronavírus, odpoveď vám dajú antigénové testy. Nie je na škodu ich mať doma po ruke v zásobe a to hneď niekoľko kusov. V prípade začínajúceho nachladenia tak môžete zistiť, o akú závažnosť ochorenia ide a stanoviť si vyhovujúci a zodpovedajúci spôsob liečby.

Antigénové testy pozostávajú okrem potrebných pomôcok na jeho vykonanie aj presný návod, ako postupovať krok za krokom pri jeho vykonaní. Po odobratí vzorky výteru z nosa a jeho následnom rozpustení v roztoku, ktorý je súčasťou testu, sa po niekoľkých minútach dozviete odpoveď. Podľa počtu zobrazených čiarok viete, či ste nositeľom daného vírusu alebo nie.

obdobie koronavírusu

Ak ste nakazení koronavírusom, nerobte paniku, priebeh ochorenia je na niekoľkých úrovniach a nie každé korona ochorenie má ťažký priebeh, kedy je nevyhnutný dozor lekárov. V niektorých prípadoch stačí kontaktovať vašu lekárku, telefonicky ju oboznámiť s faktami a príznakmi ochorenia a na základe toho obdržíte lieky, ktoré vám prípadne vyzdvihne vám blízka osoba, aby ste sa vyhli osobnému kontaktu s inými ľuďmi a zabránili tak šíriacej sa nákaze. Najnáročnejšie pandemické obdobie máme už za sebou, to však neznamená, že pozitívny výsledok na teste, máme brať na ľahkú váhu a nepostupovať zodpovedne.

koronavírus je už za nami

Zaobstarajte si niekoľko kusov antigénových testov a vyvarujte sa šíreniu nákazy pod domnienkou, že ste mierne nachladení a že o nič nejde. V našom eshope si môžete kúpiť celé balenie antigénových testov alebo ľubovoľný a vám vyhovujúci počet kusov, ktoré v priebehu niekoľkých dní obdržíte na vami zadanú adresu.

Antigénové testy sa vyznačujú príslušnou certifikáciou, ktorá vypovedá o ich kvalite a správnosti zobrazujúceho sa výsledku pri testovaní jednotlivca. Antigénové testy sú jednorazové a zodpovedá im prislúchajúca expiračná doba vyznačená na ich obale. Antigénové testy sú vhodné na použite ako pre dospelých, tak aj pre deti.

Publikováno v Nezařazené