Zariaďte si Váš domov s Nami!

Sme webový portál, ktorý sa zaoberá výstavbou rôznych objektov, či už bytových domov alebo rodinných domov, máme v ponuke rôzne druhy okien a dverí: hliníkové, plastové, ďalej môžeme zostrojiť hliníkové fasády, protipožiarne konštrukcie, robíme kovanie na sklo, poskytujeme rady architektom ako vypracovanie technickej dokumentácie, výpočet statiky, či poradenstvo pri zvolení vhodných materiálov na stavbu! Okrem tohto všetkého a mnoho ďalšieho máme jednu veľkú vášeň, ktorú by sme s Vami chceli zdieľať!

skleněné zábradlí

Našou obrovskou vášňou je sklo!

Čo sa týka skla, máme uskutočnené rôzne realizácie z tohto úžasného materiálu a mnoho ich chystáme. Buďte jedným z tých šťastlivcov, ktorí vlastnia vlastnú realizáciu zo skla! Máme k dispozícii sklenené steny, sprchové kúty, dvere, prístrešky a rôzne iné realizácie zo skla, ktoré Vás určite dostanú! Absolútnou jedničkou na trhu však momentálne je sklenené zábradlie! Toto zábradlie sa stáva stále obľúbenejším prvkom u ľudí, ktoré si zariaďujú dom, či kancelárie, bytové priestory a podobne.

metro

Chceli by ste vedieť, čím je sklenené zábradlie tak výnimočné?

Sklo samotné je dokonalý materiál, ktorý určite každý z Nás pozná. Je krehký, ale zároveň silný, niekedy až desivý. Vie byť dokonalým doplnkom na odeve, dokonalým doplnkom ako šperk, dokonalým doplnkom v domácnosti, či svietidlom a podobne. Tak prečo by nemohlo byť dokonalým zábradlím? Má to mnoho výhod! Úžasná zriaďovacia cena, jednoduchá údržba, dostatok svetla, prechádzajúceho z inej miestnosti cez zábradlie, dokonale oživí a skrášli každé schodisko a má neuveriteľnú estetickú funkciu, každý sa doň na prvý pohľad zamiluje! Ak ste netrpezliví a chcete vedieť, kde sa dozviete viac, tak navštívte naše webové stránky: https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/, určite neoľutujete a budete ich opúšťať nadšení a inšpirovaní!