Zabezpečenie domu alarmom

Alarm do domu LajanSecure je odpoveďou na všetky vaše otázky týkajúce sa zabezpečenia objektov, domov, bytov, či firiem. Na trhu je však množstvo rôznych zabezpečovacích systémov, ktoré sa líšia v cene, technickej výbave, spoľahlivosti a využiteľnosti práve pre vaše potreby. Lajan Secure vám ušetrí hodiny práce, ktorí by ste inak strávili hľadaním a porovnávaním toho najvhodnejšieho zabezpečovacieho systému. Skúsený odborník to urobil za vás a vďaka vysokej odbornosti a technickým znalostiam vám môže odporučiť zabezpečovací inteligentný systém Jablotron 100+.

alarm

Tento systém má hneď niekoľko výhod. Je dostupný za rozumnú cenu, je kvalitný a taktiež variabilný, no zároveň ľahko ovládateľný. Aj keď si pod pojmom „zabezpečovací systém“ väčšina ľudí predstaví alarm, Jablotron 100+ je oveľa viac. Okrem zlodejov vás ochráni aj pred požiarom, záplavami, a dokonca aj pred únikom plynu. Jeho najväčšou výhodou je však to, že je plne automatizovaný a môžete ho ovládať aj na diaľku, čiže naraz dokážete upravovať nastavenia pre svoj dom, kanceláriu či celú firmu. Okrem vyššie spomenutých zabezpečovacích funkcií dokáže tento systém ovládať aj kúrenie, zavlažovací systém, osvetlenie, bazénový vyhrievací systém a aj otváranie garážových dverí alebo brány.

Systém Jablotron 100+ nie je len multifunkčný v oblasti svojich funkcií, ale taktiež existuje hneď niekoľko spôsobov, akými ho môžete ovládať. Tak, ako každý bezpečnostný systém, samozrejme že má klávesnicu umiestnenú priamo na stene spolu s hlavným čidlom. V prípade, že by ste chceli systém ovládať na diaľku, bude vám poskytnutá akási prenosná kľúčenka, ktorá obsahuje všetky potrebné funkcie. Ďalej sú pre vás k dispozícii aj ďalšie dva veľmi moderné spôsoby ovládania. Pre zákazníkov pracujúcich v kancelárii, alebo s počítačmi, je výhodným spôsobom ovládania práve softvér, ktorý si môžete do svojho počítača stiahnuť. Veľmi podobným spôsobom sa dá tento zabezpečovací systém ovládať aj cez smartfón, kde stačí mať stiahnutú aplikáciu a všetko tak viete nastaviť a ovládať jediným kliknutím na obrazovku.

bezpečnostná kamera

Pokiaľ zvažujete zaobstaranie takéhoto zabezpečovacieho systému, stačí sa ozvať na kontakt uvedený na webovej stránke – na messenger, telefón alebo e-mail, a firma si s vami dohodne obhliadku. Na základe tejto obhliadky bude následne možné vypracovať nezáväznú cenovú ponuku a vy potom môžete rozhodnúť, ako budete postupovať ďalej. Preto ak pochádzate z okresov Senec, Nitra, Trnava, Bratislava alebo okolia miest Veľké Zálužie, Jarok, Lehota, Báb, Pata, Sereď, Šaľa, Galanta, Hlohovec, Topoľčany, Vráble alebo Zlaté Moravce, neváhajte a ozvite sa.