Výhody sklenených zásten

Čomu dávate prednosť na stene v okolí kuchynskej linky? Dlaždice alebo sklenená zástena? Rozhodnite sa správne. Pri výbere zvážte všetky plusy a mínusy ako aj estetickú stránku jednotlivých možností. Čo sa vám viac páči?

Sklenené zásteny do kuchyne Lmmont sa vyznačujú celým radom výhod. Jednoducho si ich objednáte na základe potrebných rozmerov, aby vám vhodne vyplnili dané miesto na stene v okolí kuchynskej linky. Vyberiete si farbu alebo motív či vzor, ktorý ladí s celkovým zariadením a vyžarovaním vašej kuchyne. Máte z čoho vyberať. Výrobcovia si dali záležať a poskytli na trh pomerne pestrú ponuku sklenených zásten. Nájdete na nich vyobrazené pravidelné a nepravidelné vzory, geometrické vzory, ktoré majú abstraktný, umelecký nádych. Ďalšiu skupinu tvoria konkrétne reálne motívy na týchto výrobkoch v podobe kvetov, stromov, ovocia či iných výjavov zachytených v prírode. Hotové obrazy, umelecké diela, ktorými môžete nahradiť tradičné kachličky.

netypický vzor na sklenenej zástene

Sklenené zásteny sa výborne čista, keďže nepozostávajú zo škár, ktoré si vyžadujú istú dávku trpezlivosti pri ich čistení. V prípade sklenenej zásteny použijete prípravok na čistenie skla a vaša sklenená zástena bude ako nová aj po rokoch jej umiestnenia vo vašej kuchyni. Sklenené zásteny sú vyrobené z nerozbitného skla a po jej obdržaní si ju viete na základe priloženého návodu sami zmontovať a umiestniť do okolia kuchynskej linky.

kvetinový vzor na sklenenej zástene

Sklenené zásteny sa používajú aj v iných miestnostiach, kde majú svoje obľúbené zastúpenie. Ak však uvažujete o kuchyni, sú ideálne aj tam. Stena je chránená pred pôsobením výparov a pred znečistením, ku ktorému by mohlo dôjsť pri varení. Chránená sklenenou zástenou, ktorá vytvára povzbudivý estetický dojem, púta pozornosť, povznáša náladu. Pozrite si našu ponuku a neváhajte s objednaním daného produktu ešte dnes. O pár dní od obdržania objednávky, obdržíte vami požadovaný produkt.

Publikováno v Nezařazené