Viete sa pozrieť na veci reálne?

Na zimu sa všetky deti, ktoré žijú v podmienkach, kde sú zvyknuté na sneh, tešia. Asi je jasné, že väčšinou nevidia, čo je za tým a majú len radosť zo snehu, z toho, že majú vyštípané líca a ešte aj z toho, že konečne vidia všetko, čo je okolo nich, naozaj reálne. Jasné, že to asi nie je nič, čo by ich až tak tešilo. Ale pravdou napriek všetkému je, že nech sa deje čokoľvek, keď je zima vonku, zima by určite nemala byť vo vnútri v dome. A ak toto nie je niečo, s čím by ste mali rátať, čo by ste si mali uvedomiť a čo by pre vás malo byť naozaj to najlepšie, čo je okolo vás a čo si predstavujete, tak asi naozaj nič.

žena na parapetu1 13_w16779_t1546201642.jpg“ style=“max-width: 67%; max-height: 67%;“>

Kedykoľvek máte pocit, že doma nemáte teplo, mali by ste sa pozrieť na to v akom stave sú maličkosti, na ktoré sa často počas leta a jari ani nepozriete. Nikdy neviete či nepotrebujete hlinikové okná. Možno potrebujete. Možno chcete, aby boli veci super, ale neviete si ani len predstaviť, ako by ste na to všetko mohli reagovať. Pretože verte tomu, že aj keď sú tieto veci veľmi nepravdepodobné, nakoniec je to aj tak len o tom, aby ste boli vďační, že máte doma teplo, keď veľmi veľa ľudí mrzne vonku.

parapet s kaktusy

Takýmto spôsobom si však naozaj môžete zabezpečiť to, aby boli veci vážne perfektné, aby ste mali doma teplúčko a aby bolo všetko naozaj v tom najlepšom poriadku. Aj keď je to smiešne, vždy ide o to, aby ste sa tešili aj z toho, čo sa vám možno nzedá. Verte tomu, že keď chcete, dokážete úplne všetko. Aj to, čo je pre vás nepravdepodobné. A aj keď je to smiešne, nakoniec to bude hlavne o tom, aby ste si urobili radosť zo všetkého, čo vás naozaj obklopuje. Teraz sa už len poriadne zamyslite nad tým, čo je pre vás naozaj dôležité. Viete, čo to je? Viete, čo by to malo byť? A čo by pre vás malo byť najlepšie? Určite je to len o tom, aby ste sa proste tešili. Ale na svoju domácnosť by ste mali myslieť aj vtedy, keď sa vám to nezdá.

Publikováno v Nezařazené