Tlačené fotky za super cenu

Ak máte kvantá fotiek vo Vašom telefóne, no nechcete o ne prísť pri prípadnom poškodení alebo strate telefónu, odporúčame si Vám ich dať vytlačiť. Nie je nad klasické tlačené fotografie, ktoré si môžete prezerať pohodlne so svojou rodinou a priateľmi. Vytvorte si nádherné fotoalbumy, ktoré Vám bezpečne uchovajú Vaše spomienky na tie najkrajšie chvíle a na cestovateľské dobrodružstvá. Keď si dávate tlačiť väčšie množstvo fotografií, určite Vás zaujíma výsledná cena, ktorú zaplatíte. Dajte si vytlačiť fotografie u nás, a to za rozumnú cenu. Fotografie tlačíme už od 0,15€ za kus.

fotka mobilom

Otvorte našu webovú stránku www.fotkyzababku.sk a jednoduchým spôsobom nahrajte na stránku fotografie, ktoré si prajete mať vytlačené. Najlacnejšie vyvolanie fotiek Fotkyzababku ihneď vybavíme a pri bežnom množstve objednaných fotografií Vám ich odošleme do troch pracovných dní. Veľkosť tlačenej fotografie si určíte vy zvolením vybraného formátu. Vybrať si môžete štandardnú kvalitu, ktorou získate kvalitné fotografie za výhodnú cenu. Alebo si zvoľte kvalitu prémium a dostanete farebne stále fotografie v absolútne najvyššej kvalite. Rovnako si môžete vybrať aj kvalitu a lesklosť papiera.

fotografie

Variabilitou tlače tak uspokojíme požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Pri vyššom počte vytlačených fotografií Vám môžeme poskytnúť zľavu, s akou ani tá najväčšia objednávka nebude nepríjemnou záťažou pre Vašu peňaženku. Okrem tlače klasických fotografií Vám ponúkame službu tlačenia fotoobrazov. Tie sú vynikajúcim nápadom na darček. Zároveň si tak môžete efektným spôsobom vystaviť Vaše najobľúbenejšie fotografie. Budú Vám skrášľovať domov a pripomínať krásne spomienky každý deň. Potešte tak seba, rodinu alebo priateľov a venujte originálny darček, aký poteší každého. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tlače alebo vytvorenia objednávky, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 991 988 alebo e-mailom na adrese info@fotkyzababku.sk.

Publikováno v Nezařazené