Sklenené dvere zväčšia priestor

Zmodernizujte svoje bývanie o sklenené dvere. Tieto sklenené dvere sú moderné, prepúšťajú množstvo svetla a tým samotný priestor a dané miestnosti presvetlia. Samozrejme tieto sklenené dvere spĺňajú svoj účel v každom ohľade. Sklenené dvere sú vyrábané z bezpečnostného skla, ktoré je kalené, v určitých prípadoch je toto sklo kaleno-lepené, čo výrazne zabraňuje pri jeho nechcenom rozbití akémukoľvek poraneniu. Zväčša sa použité sklo vyrába v 8 mm hrúbke čo napomáha aj odolnosti sklenených dverí. Preto bezpečnosť sklenených dverí je v tomto ohľade zabezpečená.

sklo- jednoduchosť a čistota

Sklenené dvere dopĺňajú moderné a zaujímavé kovania, ktoré si môžete vyberať podľa vlastného vkusu z aktuálnej ponuky. Tieto kovania sú vyrábané v najžiadanejšej verzii prevedenia a to v leštenom, ale aj v matnom nereze. Samotné sklo na sklenené dvere je možné si vyberať z viacerých typov, najbežnejšie sú vyberané číre sklá, sklá mliečne, ale aj sklá zdobené pieskovaním. V neposlednom rade je momentálne moderné si nechať tieto sklá ozdobiť technikou lepenia grafickej fólie, kde si viete skutočne,,zgustnúť,, na výbere vzorov, farieb ale aj kombinácií. Týmto dosiahnete skutočne dokonalú líniu v doladení sklenených dverí do okolitého štýlu Vášho interiéru.

presvetlená domácnosť

Pokiaľ by ste radi niečo skutočne stále a odolné, je možnosť sklo ozdobiť aj priamou tlačou na sklo čím Vaše sklenené dvere dosiahnu skutočne moderný a exkluzívny vzhľad. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť aké sklenené dvere si vybrať, jednoducho nás kontaktujte a my Vám navrhneme riešenia vhodné pre Váš interiér. Tieto sklenené dvere je možné si zadovážiť do rodinných domov, bytov ale rovnako tak aj do kancelárií, či iných obdobných priestorov. Neváhajte a vyberte si do svojho priestoru niečo moderné a zároveň tak exkluzívne. Sklenené dvere jednoducho oživia každý priestor a vpustia dnu množstvo príjemného svetla.

Publikováno v Nezařazené