Pridaj sa k tímu značky BIG STAR

Počúvaj pozorne! Možno tento článok zmení život práve tebe. Prišli sme s výnimočnou pracovnou príležitosťou, ktorú len tak neodmietneš. Počul si o známej a úspešnej značke BIG STAR? Ak náhodou nie, hneď to napravíme.

O značke BIG STAR

BIG STAR predstavuje módnu značku, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1979. Podieľa sa najmä na zakladaní nových trendov a ponúka značkové oblečenie najvyššej kvality, ktoré najlepšie vystihujú či už klasické alebo najmodernejšie trendy. Medzi najdôležitejší kúsok tejto značky patria džínsy. Značka BIG STAR si dáva záležať už takmer dlhých 40 rokov na výnimočnosti a kvalite džínsov. Na ich tvorbe sa podieľajú profesionálni módni dizajnéri, pre ktorých táto práca predstavuje vášeň a umenie. Aj týmto a mnohým ďalším si značka BIG STAR získala dôveru a lojalitu u mnohých zákazníkov po celom svete. Vytvára najnovšie módne trendy a výnimočnú kvalitu, ktorá si získa každého.

džínsy

Kariéra v BIG STAR

A teraz niečo pre teba. Značka BIG STAR v súčasnosti zamestnávame viac ako 1 200 ľudí a svoj tím stále rozširujeme. Svoju prácu robíme s vášňou a odhodlaním. Vďaka tomu neustále rozširujeme svoj sortiment produktov. Ak sme ťa zaujali, pridaj sa aj ty k nášmu http://4334.sk/piesne/slava-nasmu-bohu/ tímu úspešnej značky. Kariéra https://bigstarjeans.sk/kariera čaká možno práve na teba. Vážime si odhodlanie a spoľahlivosť každého svojho zamestnanca. Vo firme sa môžeš uplatniť napríklad na obchodnom, produktovom, finančnom, exportnom alebo IT oddelení.

kariera

Sľubujeme ti pomoc a skvelý a nápomocný tím nadriadených a kolegov. Nepožadujeme od teba žiadnu prax, no tvoje skúsenosti si vážime. Okrem toho ti ponúkame aj množstvo benefitov vrátane flexibilného pracovného času. U nás získaš cenné skúsenosti, profesionálny rozvoj a skvelý pracovný tím. Takže ak si iniciatívny, kreatívny, nezávislý a prekypuješ pozitívnym prístupom k životu, neváhaj ani chvíľu a pošli nám svoju žiadosť na adresu rekrutacja@bigstar.com.pl.