Preliačina na aute sa dá jednoducho opraviť

Karoséria automobilov je u nás udržiavaná a najmä pri prestížnejších a luxujnejších značkách áut si ju majitelia udržiavajú v super kvalite a vzhľade. Už aj malý škrabanček alebo preliačinka sú veľkou závodou a chybičkou krásy, ktorú by bolo najlepšie hneď odtrániť. Oprava preliačin na aute nie je až taká zložitá vec, dá sa objednať v špecializovaných firmách. Kým na klasickú opravu v autoservise by ste čakali dlho a tiež by ste ju zrejme značne preplatili, pri tomto spôsobe opravy preliačin budete mať opravu hotovú rýchlejšie a tiež za menšiu sumu. Závisí na rozsahu poškodenia a miesta poškodenia. Metóda, ktorú spomíname sa volá PDR metóda a teda v preklade by sme ju mohli označiť, ako opravu preliačin bez potreby lakovania, resp. bez lakovania. Preliačina sa špeciálnym spôsobom vytlačí nazad do svojho tvaru a karoséria bude, ako nová!

preliačiny na aute

Kde sa to dá objednať? Informujte sa na webovej stránke www.autopdr.sk a môžete si opravu preliačiny objednať aj vy. Je úplne jedno, či preliačinu spôsobilo počasie, napríklad po krupobití, alebo drobná nepozornosť pri parkovaní, či iný druh poškodenia. Ak ostal lak zachovaný, preliačinu vám úplne v pohode opravia a napravia zase na miesto.

preliačiny na karoserii

Vaše autíčko tak bude vyzerať opäť ako nové a to za zlomok ceny a zlomok času, ako pri klasickom postupe cez servis, kde sú dlhé čakacie rady a pokiaľ postupujú klasickou metódou a nie PDR, zrejme to bude oveľa pracnejšie a náročnejšie, drobné preliačiny vám opraviť. AK na aute nemáte naozaj nejaké väčšie poškodenie, skúste tieto drobné kozmetické úpravy zveriť do rúk PDR techniky. Niekedy to ide aj tak, že sa oprava zrealizuje u vás doma a nemusíte nakoniec nikam chodiť. Na všetko sa informujte prostredníctvom webovej stránky, alebo telefonicky. PDR sa predsa môže niekomu hodiť a človek nikdy nevie, kedy bude danú službu sám potrebovať.