Originálne oznámenia o svadbe

Váš veľký spoločný deň – svadba sa pomaly blíži a Vy rekapitulujete, čo všetko je potrebné a nutné vybaviť. Uvažujete, ako oznámiť priateľom, blízkym, kamarátom a kolegom, že o chvíľu budete oficiálne pár a manželia.

Netradicne svadobne oznamenia Vám uľahčia výber a pomôžu. V ponuke je množstvo prevedení, nápadov a realizácií svadobných oznámení.

Dnes už nemusia byť oznámenia iba klasické – dôraz sa kladie na originalitu, eleganciu a vyjadrenie Vášho vzájomného vzťahu.

marriage-636018_640

Celá realizácia svadobných oznámení vychádza z Vášho pôvodného návrhu, Vašej grafickej a celkovej úpravy. Odborníci Vám poradia, čo a ako vyzdvihnúť, farebne doladiť a na čo upriamiť pozornosť.

Netradičné a originálne svadobné pozvánky môžu vyjadrovať napríklad Váš vzťah k folklóru a môžu byť „číro slovenské“. Sú vhodné na svadby folklórneho typu so všetkými historickými zvyklosťami ako napríklad čepčenie, odobierka atď.

V ponuke nájdete tipy na netradičné vyjadrenie oznámenia o svadbe aj vo forme spoločnej obľúbenej skladby, prípadne úryvku z nej, alebo spoločnej poézie, prípadne vlastného textu.

couple-4615557_640

Takisto Vaša spoločná fotografia môže byť mottom netradičného oznámenia. Ako doplnky sa využívajú napríklad krajky svadobných šiat budúcej nevesty alebo špeciálna svadobná pečiatka. Jedná sa o klasickú drevenú pečiatku s Vašimi iniciálkami, ktorá je v ponuke aj s poduškou. Je to skutočný nádych originality, ktorý je zároveň aj elegantný.

Svadobné oznámenia si vyžadujú svadobné obálky a viaceré doplnky ako napríklad pozvánky k stolu, etikety na výslužku alebo svadobné víno.

Pri netradičnej forme sa odporúča mať všetko v jednom štýle, aby celok vyznel kompaktne.

Váš pôvodný návrh spoločne prediskutujete s odborníkmi, tí Vám následne zašlú návrh, cenovú kalkuláciu a pozvánky sa zadajú do tlače až po Vašom odsúhlasení.

Originalita a netradičné prevedenie určite zaujmú a veľa napovedia o sile Vášho vzťahu.