Najlepšie obedové menu len u nás

Neviete sa rozhodnúť kam zájsť na obed v Bratislave spolu s rodinou, priateľmi či kolegami z práce? Obedové menu v Bratislave v Gurmánskom dvore od Oravca vám ponúka chutné menu, ktoré bude pre vás doslova gurmánskym zážitkom. Menu je pripravované šikovnými kuchármi, ktorí majú v danej oblasti dlhoročné skúsenosti. Pestrá ponuka jedál na výber je to, čím sa môžeme pýšiť. Naše jedlá sú pripravované z kvalitných surovín tej najlepšej čerstvosti. Nemusíte sa obávať, že by vám na tanier bolo naservírované zohrievané jedlo z predošlého dňa, či prípadne jedlo pripravené zo zamrazeného polotovaru. Jednotlivé potraviny na varenie sa u nás používajú vždy čerstvé.

ponuka obedové menu

Obedové denné menu vám ponúka na výber vždy z dvoch typov polievok a troch typov hlavných jedál. Pomimo toho, ak sa vám náhodou nič z pripravovaného nebude pozdávať vám ponúkame na výber naše stálice – minútky, pri ktorých máte polievku zarátanú už v cene. Vieme vám na počkanie pripraviť bravčové rezníky s ryžou, hranolkami a obložením, prípadne kurací rezeň, klasický vyprážaný syr či grilovaný Camembert s brusnicami. V ponuke minútok nesmú samozrejme chýbať bryndzové halušky s oravskou slaninkou.

hlavné jedlo

Výborná ponuka jedál, množstvo variácií, viac než len prijateľná cena a kvalitné jedlá sú to, čo vám vieme ponúknuť. Garantujeme vám, že s obedom u nás budete spokojní. Našou najlepšou reklamou sú zákazníci, ktorí sa k nám vždy opakovane vracajú späť. Spokojnosť v očiach hostí, pochvala uvarených jedál, ktorú dostaneme je pre nás tým najlepším ohodnotením. Vtedy vieme, že svoju prácu robíme naozaj dobre.

Ak ste z okolia Bratislava – Ružinov, neváhajte a zastavte sa na obedové menu u nás. Nemusíte sa trápiť varením doma, či kupovať si už hotové polotovary. U nás vám navaríme kvalitné a chutné jedlá, ktoré určite ulahodia vašim chuťovým bunkám.