Midea

Hľadáte spoľahlivú a úspornú klimatizáciu do vášho bytu či domu, ktorá by napriek neustálej práci počas leta, nezhltla vaše úspory? Potom je pre vás klimatizácia Midea Xtreme Save 3,5 kW ako stvorená. Ešte ste o nej nepočuli? Áno dalo by sa povedať, že je to novinka medzi klímami. Bola na trh uvedená len v roku 2021. Ale vďaka novým technológiám vám vie ušetriť nemalé peniaze aj napriek tomu, že je neustále v lete pustená. Nemusíte sa dokonca ani báť, že by vás nerozchladila. Klimatizácia má vďaka najmodernejším technológiám silný výkon, ktorý si môžte aj sami nastaviť.

klimatizácia

Okrem toho si s ňou môžete aj trochu prikúriť, ak je vonku sychravé počasie a ešte nezačala vykurovacia sezóna. Prečo je klimatizácia Midea taká úsporná? Je to z viacerých dôvodov: Využitý je v nej nový riadiaci algoritmus a má technologicky vysokofunkčný invertor Quattro, ktorý má v sebe zabudovaných hneď niekoľko zaujímavých funkcii ako je napríklad nočný režim, či regulácia spotreby energie a výkonu. Samozrejme ako každá moderná klimatizácia sa dá ovládať aj na diaľku, takže vás už doma bude čakať vychladený byt alebo aspoň miestnosť, v ktorej klímu budete mať.

klimatizácia

Stačí si pripojiť aplikáciu Smart Home a takmer všetko na svojej klíme nastavíte jednoducho z vášho mobilného telefónu. Výhodou tejto klimatizácie je aj vlastné samočistenie, ktoré zabraňuje vzniku baktérií vo vašej klimatizácii a jej tichý chod, ktorý takmer nie je počuť pri jej funkcií. Klimatizácia Midea má plno ďalších funkcii a možnosti ovládania. O každej funkcii sa môžete dočítať na našej internetovej stránke www.masterklima.sk alebo sa môžete o tejto klimatizácii informovať u našich zamestnancov, ktorý vám ju radi predstavia. Taktiež si môžete u našich zamestnancov objednať klimatizáciu a jej montáž. Klimatizáciu u nás dostanete za bezkonkurenčnú cenu.

Publikováno v Nezařazené