Matrace na mieru

Spoločnosť SEGUM na Slovensku funguje už od roku 1992. Momentálne pôsobí v predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Firma ako prvá na Slovensku začala s používaním prírodných materiálov na výrobu matracov. S vývojom spoločnosti súvisí aj rozšírenie sortimentu, a to v závislosti od požiadaviek zákazníkov. Rokmi sa menil dizajn, ktorý momentálne plní funkciu nielen zdravotnej nezávadnosti, ale aj udržateľnosti, ekonomickej úspornosti a komfortu. Aj tie najlacnejšie matrace u nás spĺňajú normy kvality a sú vyrobené na mieru, takže sa dokonale prispôsobia vašim potrebám. Pružinové matrac lacne e sú často využívané, pretože obsahujú základnú pružinu Bonell, ktorá má dlhú životnosť a poskytuje najtvrdší pocit pri spaní.

matrace 1

Naše taštičkové matrace využívajúce pružiny americkej značky Leggett sa dokážu dokonale prispôsobiť tvaru tela, a tým vytvoriť optimálne podmienky pre zdravý spánok. Ďalšou možnosťou sú matrace s pamäťovou (memory) penou – vysokoelastická pena umožňuje prispôsobiť sa telu podľa telesnej teploty a hmotnosti, minimalizuje tlak na telo, čím sa vytvára opora pre chrbticu. Aj preto je vhodným materiálom do zdravotníckych a terapeutických zariadení. Novinkou na trhu sú matrace so studenou penou, ktoré majú lepšiu tvarovú pamäť, obzvlášť cenené sú antibakteriálne matrace vyrobené švajčiarskou firmou Santized, ktoré fungujú aj ako prevencia voči alergiám. Pre tých, ktorí preferujú tvrdší typ matracov s dlhšou životnosťou, sú určené matrace s komfortnou penou. Medzi najkvalitnejšie matrace patria sendvičové matrace vyrobené s latexu špeciálnymi technológiami obsahujúce pružné kokosové plátna na zabezpečenie toho najpríjemnejšieho relaxu.

matrace 2

Špeciálnou skupinou sú detské matrace so zárukou zdravotnej nezávadnosti (kolekcia BABY). Pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke matrace SILVER s moderným dizajnom, matrace PREMIUM pre ľudí trpiacich alergiou a špičkou na trhu sú naše exkluzívne matrace kolekcie ROYAL – vyrábané ručne na mieru s najkvalitnejšou kolekciou ROYAL BED. Okrem širokého sortimentu matracov si môžete zvoliť aj z ponuky postelí, vankúšov a paplónov, v ponuke je aj ďalšie príslušenstvo – rošty do postele, topery a chrániče či náhradné poťahy. Ponuka je rozšírená aj elegantné nočné stolíky a komody, ktoré vkusne doplnia prostredie vašej spálne. Viac informácií o ponuke, cenníku a možných objednávkach nájdete na naši webové stránke.

Publikováno v Nezařazené