Masáže

Senzuálne masáže sú masáže spadajúce pod tantrické masáže. Jedná sa o masáže erotického typu, ktoré sú špeciálne zamerané na stimuláciu intímnych partií u mužov. Tento druh masáží je veľmi vyhľadávaný, pretože so sebou okrem vzrušenia a uvoľnenia prináša i blahodarne a zázračné účinky pre tých, ktorí trpia jednou z veľmi nepríjemných mužských ochorení alebo chcú prostredníctvom tejto masáže týmto ochoreniam predísť a chrániť sa pred nimi pravidelnou prevenciou tantrického typu. O senzuálnych masážach možno povedať ako o veľmi hlbokých erotických masážach, ktoré prebúdzajú všetky čakry a aktivujú ich, klientovi prinášajú pocit blaha, nekonečnej eufórie a zároveň ho odbremeňujú od vnútorného napätia, problémov.

žena

Počas programu tantrických masáží zákazník zabúda na reálny okolitý svet, zahadzuje za hlavu všetko negatívne, čo zažil a s čím sa snaží vysporiadať. Nevníma nič iné ako krásnu mladú zvodnú masérku, ktorá sa mu venuje a obšťastňuje ho svojimi pohybmi a rukami. Klient je pre masérku v tej chvíli stredobodom pozornosti, ktorému sa venuje, híčka ho, stará sa o neho a dopriava mu pocity, ktoré sú tie najlepšie z najlepších.

žena

O prostate hovoríme ako o jednom z najdôležitejších žliaz v mužskom tele. Taktiež je veľmi často prezývaná ako mužský bod G, ktorý je uložený vo vnútri panvy a má na svedomí tie najhlbšie a najintenzívnejšie sexuálne zážitky, ktoré možno väčšina mužov ani nepozná. Samotná stimulácia ale masáž prostaty má za následok intenzívne zážitky. Ako už bolo spomínané, tantrické senzuálne masáže so zameraním na stimuláciu a masáž prostaty sú doporučované mužom aj zo zdravotných dôvodov. Orgazmus, ktorý je spôsobený stimuláciou a pozornosťou venovanou práve tomuto mužskému bodu G, opisujú muži ako niečo úplne iné ako to, čo zažívajú vo svojom bežnom (každodennom) sexuálnom živote.