Farebné chvíľky

Pokiaľ chcete svoj priestor,,oživiť,, skúste využiť ponuku RGB LED pásikov, čím dosiahnete moderné a nadčasové osvetlenie. Tieto rgb led pásiky môžete využiť kdekoľvek a takto si spríjemniť celkovú atmosféru. Rgb led pásiky sú často využívané v priemyselných priestoroch, ako sú napríklad bary, kaviarne, rôzne prevádzky, ktoré chcú okolie upútať týmto moderným osvetlením a takto prilákať viac zákazníkov, poprípade klientov.

bar svetlá

Samozrejmosťou je tieto RGB led pásiky využívať aj v domácnostiach. Perfektne a zaujímavo dotvoria napríklad detskú izbu ale rovnako tak aj ktorýkoľvek iný priestor vo Vašej domácnosti. Obývačka, hala, spoločenská miestnosť ale aj chodba…Oslavy, párty ale aj rôzne iné sviatky či len tak, spríjemnenie si večera s pomocou rgb led pásikov, bude odteraz pre Vás niečím výnimočným. Na ledprodukt.sk si môžete nájsť profesionálne sady týchto rgb led pásikov v rôznych dĺžkach a samozrejmosťou sú v našej bohatej ponuke aj ostatné súčasti pre montáž a bezproblémové fungovanie rgb led pásikov. Napríklad pre Vás vyberáme RGB LED pásik SMD5050 30LED/m, s ochranou IP20, 12V, 5m alebo RGB LED pásik SMD5050, 30LED/m, s ochranou krytia až IP65, 12V taktiež v dĺžke 5m. Ďalej pre Vás vyberáme profesionálne sady rgb led pásikov ako je napríklad séria LED pásikov 60LED/m, SMD3528 s IP20, 12V, 5m, v troch základných farebných variantoch a to v modrej, červenej a zelenej farbe.

farebné varianty

Samozrejme, na ledprodukt.sk nájdete tiež led pásiky v základných bielych farebných prevedeniach ako je studená biela, teplá biela ale aj neutrálna biela. Všetky rgb led pásiky je možné deliť a zároveň predlžovať do Vami potrebnej dĺžky. Ich aplikácia a teda samotná montáž je jednoduchá, o čo sa postará lepiaca páska značky 3M. Životnosť rgb led pásikov je pomerne vysoká, v plnej prevádzke vydržia až do 50 000 hodín.