Erotická masáž

Erotické masáže? Pod týmto nenápadným pojmom sa skrýva množstvo rôznych procedúr s rôznym priebehom, efektom aj očakávaným cieľom. V článku sa budeme venovať jednotlivým kategóriám erotických masáží jednotlivo. Erotické masáže sú pre všetkých milovníkov masáže ako takej, ktorí sú ochotní si dopriať aj väčší či menší erotický pôžitok. Jednou z najznámejších erotických masáží je tantrická masáž. Je obdobou klasickej celotelovej masáže so stimuláciou erotogénnych zón a bodov. Má v sebe však aj určitý duchovný rozmer. Ide v nej prevažne o uvoľnenie a navodenie tej správnej sexuálnej nálady a tým aj dosiahnutie erotického potešenia. Jej obdobou je celková body masáž.

eroticka masaz

Francúzska žilová masáž je špeciálna masáž nôh podporujúca prúdenie krvi. Podporuje prúdenie žilovej krvi a tým zlepšuje prekrvenie dolných končatín. Masáž je pomalá, príjemná, a prebieha použitím hladiacich a tlakových pohybov na chodidlách, lýtkach a stehnách z oboch strán. Thajská masáž má rozsiahlu a dlhú históriu. Nie je len moderným trendom. Je sprevádzaná modlitbami, použitím kadidla a meditácie s cieľom liečiť telo aj dušu, priniesť im celistvosť a zdravie. Prináša však aj fyzické potešenie. Môže byť príjemným prvkom predohry prispevajúcim k nadviazaniu emočného kontaktu partnerov.

masaz prostaty

Potom je tu kategória senzualnych masáží s využitím aromaterapie či éterických olejov a ďalších prvkov stimulujúcich zmysli. Nuru masáž je obdobou tantrickej masáže s použitím gélu z rias nuru určený pre lepšie kĺzanie. Často je označovaná ako body-to-body masáž. Pravdepodobne najmä pánov poteší masáž lingamu (pohlavného údu) či masáž prostaty. Je potrebné upozorniť, že pod pojmom erotická masáž sa teda nemusí automaticky skrývaš sexuálna služba. Mnohé z nich sú zamerané skôr na uvoľnenie celého tela a stimulovanie sexuálnej energie a nie na erotický výkon ako taký. Preto je treba pred objednaním niektorej zo služieb či procedúr overiť si čo všetko zahŕňa a čo pri nej možno očakávať.