Darček, ktorým ohúrite -strieborné náušnice

Ženy, pozornosť, obdiv, úcta, darčeky to všetko sú okamihy, ktoré ich vystihujú. Ženy majú radi prekvapenia vo forme darčekov a ak hľadáte a rozmýšľate nad originálnym darom pre ženu tip na strieborné náušnice Vám padne vhod.

jewel-3990596_640

Náušnice priam súvisia so ženskou podstatou a rovnako ako v dávnej minulosti aj v súčasnosti ich ženy milujú. Dopĺňajú ich štýl, šatník, zvýrazňujú ich vkus, dodávajú im nevšedný slávnostný pocit každý deň, zvýrazňujú ženský pôvab, ladnosť a jedinečnosť každej dámy. Na druhej strane muži túžia po silných a pekne upravených ženách, ktoré za každej situácie ostávajú ženou a dámou súčasne.

Ponuka náušnice strieborné je zameraná na zdôraznenie krásy a pôvabu žien v každej situácii, ponúka možnosti strieborných náušníc na všedný deň, spoločenskú slávnosť, športovú udalosť alebo aj na pracovné stretnutie. Určite Vás zaujmú nevšednými tvarmi, jednoduchými, extravagantnými, konzervatívnymi, doplnené vzácnym zirkónom alebo inými drahými kameňmi v rôznych farbách, kruhové, visiace, v tvare slzičiek, oválov, v ozdobných tvaroch, masívnejšie alebo drobné, s perličkou alebo jednoducho krásne strieborné so špeciálnym vzorom.

Ponúkaná kolekcia je aktuálna a moderná prispôsobená ženám rôzneho veku, povolania a životného štýlu. Je vyrobená z kvalitnej striebornej zliatiny s puncom, s maximálnou rýdzosťou 925/1000, má profesionálne vybrúsenie, zapracovanie doplnkov, bezpečnostných uzáverov a má elegantný až priam luxusný dizajn vďaka ušľachtilej kráse samotného striebra.

Strieborné dámske náušnice sú dokonalý darček a pozornosť, vyjadria Váš záujem, pozornosť a najmä to, ako dobre poznáte obdarovanú ženu, jej vkus a jej potreby. V elegantnom darčekovom balení pohladia oko, dušu a prirodzene potešia každú ženu, v spojení s iným strieborným šperkom vo forme setu sú vkusným doplnkom.

silver-791300_640

Ich cena je primeraná, na rozdiel od ostatných drahých šperkov sú cenovo prístupné, v širokej ponuke, ktorá prevyšuje okázalé drahé šperky nevhodné na bežné využitie.

Striebro je hodnota, ktorá aj v šperku zaujme.