Ako zabaliť zásielku?

Alebo neodosielate pravidelne balíky, ale jednoducho potrebujete občas niečo odoslať cez poštu alebo kuriéra? Potom dobre viete aký potrebný je obalový materiál. Pokiaľ chcete odoslať menší balík, baliť produkty do krabice je zbytočné. Obľúbenejšou variantou sú obálky. No nie je obálka ako obálka. Pri posielaní tovaru v obálke je potrebné, aby bola obálka aj odolná. Preto vám klasické papierové obálky stačiť nebudú. Aké obálky si teda vybrať?

obálky

Plastové obálky.

Plastové obálky predstavujú veľmi obľúbený materiál na zabalenie akéhokoľvek menšieho tovaru. Obsah plastovej obálky je v bezpečí pred vonkajšími vplyvmi a nemusíte sa báť roztrhnutia už pri najmenšom náraze. Plastové poštovné obálke vám spoľahlivo pomôžu prepraviť produkt jeho koncovému užívateľovi. Vďaka neprehľadnému materiálu jeho obsah neuvidí žiadna tretia strana. Pokiaľ máte svoju poštu radi zabalenú originálne, môžete si vybrať z viacerých farebných prevedení. A kde takéto plastové poštovné obálky nájdete? Na 2packsk.sk. Z ponuky plastových poštových obálok máte na výber z klasických bielych prevedení balených po 10 kusov, ale taktiež veľké výhodné balenie balené po 100 kusov. Pre zástancov životného prostredia http://www.aos.sk/spe/seminare/archiv_1993_2008/www/Clanky/03/Herman_03.pdf je v ponuke tiež možnosť vybrať si biele recyklované plastové obálky.

plastová obálka

2packsk.sk ponúka aj mimoriadne obľúbené plastové obálky s uchom, ktoré ľahko odnesiete. Pokiaľ je váš tovar krehký a bojíte sa ho v plastovej obálke odoslať a radšej ho máte zabalený v ochrannej fólii v krabici, pozrite si tiež ponuku bublinkových obálok, ktoré sú z vnútornej strany vystlané bublinkovou fóliou a dokonale ochránia aj krehký, cenný materiál. 2packsk.sk je stránka zameraná na baliaci materiál ako sú obálky, bublinkové obálky, sáčky a vrecia, fólie či lepiace pásky. Zabezpečí vám všetko potrebné na odosielanie vášho tovaru. Navštívte stránku 2packsk.sk a pozrite si bohatú ponuku materiálu potrebného na odosielanie ešte dnes.

Publikováno v Nezařazené