Ako si užiť naplno nuru masáž

Komunikujte s masérkou – keď do masérskeho salónu vstúpi ukecaný jedinec, bude to skôr otravné a masérku to môže vyhodiť z konceptu. Ešte horšia je však situácia, keď muž nemá záujem s nikým komunikovať, je to uzavretý samotár, a od masérky vyžaduje iba telesný úkon. Medzi klientom a masérkou by mala prebiehať komunikácia „tak akurát“, teda bez mlčanlivosti a zároveň bez ukecanosti.

Nehanbite sa – aby ste mohli s masérkou komunikovať, musíte byť maximálne otvorení a úprimní. Odhoďte hanbu, pretože dievča už videla pred vami toľko nahých klientov, že ju tu už ťažko niečo prekvapí. Hanbiť sa naozaj nemá význam a berte procedúru s nadhľadom a s humorom.

večerná Bratislava

Vyslovujte svoje tajné priania – akonáhle sa uvoľníte a začnete spolu komunikovať, mali by ste mať aspoň približne jasno, čo od masáže očakávať. Nuru masáž v Bratislave je úkon, ktorý dievča vykonáva čo najväčšou plochou svojho tela, a vy sa tiež môžete dohovoriť na tom, aby sa venovala niektoré časti vášho tela viac, než iné. Niektorých mužov vzrušuj a upokojuje masáž vlasatej časti hlavy, inému vyhovuje láskanie pupku, niekomu robí vyslovene dobre masáž chodidiel, najmä na pätách.

nuru masáž

Uvoľnite sa – k úplnému uvoľneniu pri nure masáží patria aj vzdychy. Nezadržujte prúd rozkoše v sebe, prejavujte sa naplno a dajte tiež najavo skrze emotívne vzdychanie, že sa vám masáž páči. Podľa intenzity vzdychov žena lepšie spozná, ktorá časť masáže je pre vás kľúčová, a ktorú časť tela preferujete pre intímne radovánky.

Dôverujte si – bez dôvery nefunguje prakticky nič, žiadna ľudská činnosť potom nemá taký význam, aký by mala mať. Dôvera je veľmi dôležitá najmä pri erotických službách, pretože sa tu stretávajú dvaja ľudia, čo sa nikdy predtým nevideli, navzájom sa naznajú, a majú sa razom čo najrýchlejšie ocitnúť na prahu neskutočnej rozkoše. Dôvera by mala byť aj tam, kde si klient musí uvedomiť, že nejde o žiadnu sexuálnu službu, ale o obyčajný masérsky úkon.