11 znakov, že to s tebou nemyslí vážne


1. Sám od seba sa neozve – má tvoje číslo, má dokonca tvoj facebook, ale nenapíše. Nezaujíma ho, ako sa máš a čo máš nové. Kým sa neozveš ty, konverzáciu nezačne.

podnikatel

2. Vonku sa stretávate len náhodou – ak sa stretne tvoja partia s tou jeho, inak nie. Nezavolá ťa na rande, je s tebou iba na potulkách mestom či diskotékach, kedy máte obaja vypité.

3. Neprizná sa s tebou pred kamarátmi – párkrát už medzi vami niečo bolo, ale nikdy nie na očiach jeho kamarátov. Zatiahol ťa von z baru, kde sa síce vrhol na tvoje pery, žiadne nežné slovo však nepadlo.

4. Flirtuje pred tebou s inými – to by malo byť pre teba jasnou stopkou a znamením, že tento muž pre teba nie je ten správny. Si pre neho len tou druhou, nie si však pre neho prioritou.

5. Neprekvapí ťa – nesnaží sa ti spôsobovať radosť. Si tu len pre jeho potreby, vtedy, keď sa to páči jemu, nie tebe.

6. Nesnaží sa ťa spoznať– dlhým rozhovorom sa vyhýba, veľa spolu nekomunikujete, iba vaše pery občas zvádzajú boj. Váš kontakt je prevažne fyzický.

pár

7. Nepredstaví ťa rodine – nepovažuje ťa za súčasť svojho života a preto nevidí zmysel v tom, aby si poznala jeho rodinu.

8. Nezdieľa s tebou svoje trápenia – to, čo sa v jeho živote deje je pre teba pokryté rúškom tajomstva. Či sa to niekedy dozvieš, je tiež otázne.

9. Nepočúva ťa– taktiež nie je ochotný počúvať to, čo momentálne trápi teba. Navonok ťa možno počúva, ale myšlienkami je úplne niekde inde.

10. Ponižuje ťa – pred kamarátmi ťa nemá problém zhodiť, či strápniť. Nie je schopný sa ťa ani zastať. Takýto muž nie je vyzretý, aby mal vážny vzťah.

11. Nevieš, na čom si– slovo „vzťah“ sa medzi vami nepoužíva. Naozaj nevieš, na čom si a či to s tebou myslí vážne.
Dievča, ak natrafíš na takého muža, utekaj. Zaslúžiš si muža, ktorý bude visieť na každom tvojom slove, bude ťa ľúbiť a vážiť si ťa. Vtedy bude správne, ak mu to budeš opätovať. V takýchto prípadoch však zaraď spiatočku a začni si vážiť samú seba.